Весільний бенкет – це набагато більше, ніж найгучніший ювілей чи день народження компанії. У Києві послугу буде зручно і вигідно замовити в нашому ресторані Choice.

Ідеальний весільний ресторан – це Choice

Поняття відносне, оскільки у кожного свої вимоги й уподобання. Ми завжди говоримо про те, що заклад повинен бути зручно розташованим для вас і гостей, достатньо просторим, пропонувати якісне обслуговування, складати меню з урахуванням побажань замовника, мати стоянку. Усе це пропонує наш ресторан Choice.

Ми готові:

  1. Провести бенкет за будь-якою схемою, з широким переліком напоїв, класичним бенкетним меню або із запропонованим вами. Якщо ви хочете зробити на весілля фуршет – будь ласка, ваші бажання – наш обов”язок.
  2. Запропонувати цікаву розважальну програму – запросити ведучих, артистів, забронювати для вас літню терасу або кальянну, караоке зал. Є світло, звук для проведення диско і ще багато всього.
  3. Декорувати приміщення на ваш смак – для цього ми запросимо професійного декоратора. До речі, зали є різні – на будь-яку кількість людей. Якщо ви захочете, ми закриємо для вас ресторан.

Для малюків працює дитяча кімната – кожного дня з 23:00, з професійною нянею. Меню для дітей теж є.

Інші можливості для клієнтів:

  • пошук фотографа, відеооператора;
  • рекомендації тамади, фотографа;
  • трансфер до ресторану й додому після закінчення заходу;
  • фірмові торти – з будь-яким дизайном, від 2 кг;
  • світлове, звукове обладнання, плазми, проектори з налаштування або можемо встановити й налаштувати ваше обладнання;
  • аніматори для дітей.

Шукаєте ресторан у Києві? Завітайте до Choice

Choice – затишний ресторанний комплекс на Лівому березі. Ми пропонуємо обслуговування, організацію заходів на будь-яку кількість учасників, навіть весільні бенкети. У нас є кілька залів, тож ви самі зможете обрати місце, оформлення, інші параметри.

У меню представлені страви хоспер і європейської кухні, десерти, будь-які напої. У кондитерській ресторану можна замовити торт масою від 2 кг. У Choice ваш весільний бенкет пройде без сюрпризів. Телефонуйте – оберемо для вас дату й зробимо бронь.