Конференц-хол CHALET EQUIDES – це 5000 м2 ексклюзивного і розкішного простору, де поєднується витончена класика і сучасні технології, які дозволяють організувати захід будь-якого рівня унікальності і масштабності.

На території парково-готельного комплексу Equides Club розташована триповерхова будівля в неокласичному стилі, яка поєднує в собі основний багатофункціональний зал з VIP-ложею, ресторан з камінним залом, зали для проведення різних заходів, готель, H-club.

Інфраструктура клубу дозволяє відчути всю повноту комфорту – на території клубу цілодобова охорона, паркінг на 450 автомобілів, готель, wellness-центр, гольф-клуб, стрілецький тир.

Інтер”єр і екстер”єр конференц-холу є зразком сучасної класики. Прилегла паркова територія ідеально підходить для проведення урочистостей, свят, виїзних церемоній та інших подій на відкритому повітрі в теплу пору року.

Багатофункціональний основний зал з величним інтер’єром і унікальним архітектурно-акустичним проектом, оснащений професійним світловим і звуковим обладнанням від світових виробників, сценою і прямим виходом з гримерок, який здатний прийняти будь-які за складністю заходи – розкішні весілля, конференції та корпоративи, приватні урочистості, іміджеві заходи і fashion-покази, рок-концерти, концерти класичної або камерної музики.

Різноманітність і багатство текстур, величезні панорамні вікна, технологічна LED-підсвітка з безліччю варіацій для підсвічування залу, 3D-відеомаппінг для самих ексклюзивних завдання, бетонні колони, поєднання скла з білосніжною ліпниною, графітові дерев’яні крокви, висока, відкрита стеля дозволяє втілити в життя найсміливіші ідеї декору та інсталяцій.

Площа основної зали може вмістити до 250 гостей в форматі банкету і до 500 гостей – театр.

Лаундж-зона другого поверху з панорамними вікнами і чудовим видом вміщує до 300 гостей в форматі привітального фуршету.

На другому поверсі розмістилися дві зали (120 кв.м. і 80 кв.м.) з сучасним дизайном, величезною кількістю денного світла, а також блекауту на вікнах, з можливістю трансформації під різну кількість гостей і формат заходу.

На першому поверсі конференц-холу до послуг гостей ресторан з камінною залою з авторською кухнею в стилі фьюжн. Гастрономічна складова цього проекту – одна з найважливіших. Страви для вашого заходу будуть приготовлені безпосередньо перед ним і з найкращих продуктів – в цьому величезна перевага власної кухні перед запрошеним кейтерингом. Наша команда кухарів завжди готова до професійних викликів – втілювати сміливі та оригінальні ідеї або гастрономічні новинки топових ресторанів світу.

Чому CHALET EQUIDES:

  • Унікальний архітектурний проект з передовими технічними можливостями, якому немає аналогів в Україні.
  • Професійна команда кухарів і виробничі потужності ресторану, які дозволяють створити унікальне та індивідуальне меню Вашої події.
  • Величезна територія комплексу з широким спектром послуг і дозвілля – готель, академія кінного спорту, Wellness-центр, школа Гольфа, стрілецький тир та багато іншого.
  • Цілодобова охорона і паркінг на 450 автомобілів, повна конфіденційність і безпека Вашого заходу.
  • Висококваліфікований персонал, який допоможе створити особливу атмосферу події і виконати її на бездоганному рівні.