Весільна сукня Deya створена для наших найвибагливіших наречених, які понад усе бажають проявити свою індивідуальність та сміливий характер.

Нюдовий стрейч-сатен ніжно огортає тіло, додаючи образу легкості та витонченості. Плавний прехід від колін до низу сукні, створює ефект падаючого водоспаду, видовжуючи силует, та додає легкості та невагомості подолу сукні. Непомітний та зручний корсет прикрашає екслюзивна славнозвісна мереживна аплікація, яка акуратним преходом доходить до колін, роблячи талію і бедра вужчими і обрамлює низ подолу, додаючи образу вишуканості та елегантності. Ніжні та довершені рукава із сітки-тюлі прикрашає мереживний орнамент і, завдяки ефекту прозорості, образ стає ще більш магічним та чаруючим. Оголена спина причаровує ніжнстю та тендітністю, а оригінальна мереживна аплікація обрамлює виріз спину, підкреслюючи та вдосконалюючи кожен вигин тіла.

Для тих, хто не боїться бути собою, проявляти свою індивідуальність у кожній деталі, прагне завжди бути ідеальною та захоплюючою.