Ресторанно-готельний комплекс ‘Червона калина’ здивує вас з першої хвилини перебування в його стінах. Справжній оазис дикої природи в центрі столиці сховає вас від шуму і метушні зовнішнього світу і подарує відчуття справжньої свободи. Граючи на контрастах, він поєднує в собі не тільки мегаполіс і природу, але також український колорит з європейськими стандартами обслуговування.

Українська тематика ресторану простежується не тільки в назві. У нашому меню ви знайдете улюблені всіма традиційні страви та новинки від шефа. Атмосферу в закладі створять українська музика і 10 унікальних залів, кожен з яких виконаний в особливому стилі. Тут ви побачите великий зал з української грубкою в формі купола, зал з дерев’яною обробкою в теплих персикових тонах і багато іншого. Подорожуйте країною, не виходячи з нашого ресторану

У ресторані ‘Червона калина’ ви можете відсвяткувати будь-яке свято від весілля до дня народження. Влітку на свіжому повітрі, взимку в затишних залах. До послуг молодят також гарна відкрита тераса з українським декором і симпатичними дерев’яними столиками. Вона оточена зеленню і природою. Також пропонуємо орендувати яхту для шикарної виїзної церемонії. Ми пропонуємо унікальне і різноманітне меню за 800 грн. на одну персону. А ще спеціальна пропозиція для наших молодят, неймовірний і романтичний номер для першої шлюбної ночі за вигідну ціну.

Ми готові на все, щоб ви відчули справжню красу і теплоту нашої країни, без шаблонів і стереотипів, але з європейським обрамленням.