Пані та панове! Колектив нашої кондитерської майстерні радий вітати Вас . Профілем нашої діяльності ось уже багато років є виготовлення тортів і тістечок, які є справжнім дивом кулінарного мистецтва, здатним задовольнити будь-які найвимогливіші смаки, прикрасити найкрасивіший стіл, стати апогеєм Вашого свята.
Торти на замовлення — це не лише гарний дарунок, а й завжди незвичайний, цікавий і смачний сюрприз. У нашому асортименті багатий і різноманітний вибір солодощів на замовлення. Це і весільні торти, короваї, святкові, дитячі та корпоративні тортики, а також фуршетні солодощі та солодкі подарунки.
Здійснюючи у нас замовлення, Ви отримуєте можливість обрати будь-який вподобаний Вам виріб із нашої галереї. За бажанням наші менеджери розроблять лише для Вас абсолютно новий дизайн відповідно до Ваших смаків і побажань. Професійні кондитери втілять в життя Вашу солодку ідею, створюючи торт Вашої мрії, не просто красивий і смачний, але виготовлений по найсучасніших технологіях, що відповідають європейським стандартам якості.
Збиті вершки, бізе, суфле, масляні та заварні креми надають нашим виробам чудового смаку і шарму. Все це робить наші торти на замовлення справжніми творами кондитерської майстерності, які по праву займуть почесне місце на Вашому святковому столі.