Вітаємо вас!

Наша майстерня ‘Будинок Декору’ – оформлює стильні, сучасні і елегантні урочистості. Допоможе Вам створити теплу і неповторну атмосферу свята!

Робота для нас – це не просто улюблена справа, перш за все, це спосіб вираження свого внутрішнього світу, своїх почуттів і настрою. Дарувати людям позитивні емоції, і бачити як світліють їхні очі від погляду на красиві і милі душі і серцю речі, це більше, ніж просто робота. Оформлення весілля дуже відповідальна справа, цей день запам’ятається молодятам на все життя.

За чашкою трав’яного чаю з медом проходить наша перша зустріч з Вами, дорогі наші друзі, в нашій студії або на місці проведення заходу. Почувши побажання і бачення свята від Вас, ми з професійної точки зору доводимо Ваші бажання до досконалості. Керуючись новими тенденціями в оформленні заходів ми опираємося на Ваші звички, традицій та сімейних цінності у святкуванні.

Зважаючи на те, що свято може мати свою неповторну тематику, стиль, колір, підбір декору до сезону, дати, ми робимо акцент на здатності відтворити теплу ‘домашню’ атмосферу для Вас і Ваших близьких дорогих гостей.

З особливою любов’ю ми ставимося до молодят. Для нас весілля – це нова книга з романом про кохання кожної пари, якій ми допомагаємо втілити в життя їхні ідеї і бажання, для того щоб весілля було неповторним і розповіло гостям про історію кохання.

Ми в соціальних мережах:

  • vk.com/ddekora
  • www.facebook.com/domdecora.wedding
  • instagram.com/ddecora