Дизайн студія інтер’єру та солодкого декору для весілля ArtShik пропонує різноманітні послуги з оформлення урочистих подій. Ми – це професійні декоратори, люди, по-справжньому захоплені своєю справою. Кожен з нас живе яскравими ідеями і з задоволенням поділиться з вами своєю уявою і здатністю перетворювати світ. Ми не просто займаємося декором, ми втілюємо в життя мрії, даруємо радість і робимо світ прекраснішим.
Прикраса залу на весілля є однією з найсильніших сторін нашої студії, і допомагає перетворити будь-яке приміщення в приміщення палацу. Хвилюючий аромат квітів, вишукані композиції додадуть особливий шарм вашому урочистому заходу, яке надовго запам’ятається всім присутнім!
Кожна наша робота неповторна і унікальна. Ми не робимо шаблонних весіль, продумуємо кожне оформлення і підбираємо декор, який підійде саме цій парі. Декор це складний і індивідуальний процес, що відображає особливості пари. І ми ретельно продумуємо всі елементи декору, адже у весіллі важлива кожна деталь.
Хочете, щоб ваше весілля запам’яталось, стильним та трендовим? Здивуйте своїх гостей яскравим кенді-баром! Ми допоможемо Вам підібрати оптимальне меню і стиль оформлення, виходячи з кількості гостей і спрямованості Вашого банкету.Ми оформляємо солодкі столи на різні свята та заходи!
Красиве і добре продумане оформлення весілля – одна з головних наших завдань, наші декоратори і здатні втілити в життя найсміливіші мрії!
З найкращими побажання ArtShik!