Чотиризірковий готель RIVERSIDE з оригінальним дизайном номерів, професійним сервісом, атмосферою комфорту і гостинністю роблять відпочинок по-справжньому романтичним та незабутнім.

RIVERSIDE унікальний за всіми параметрами. До історичного центру міста 5 хвилин на автомобілі, поряд знаходиться берег Десни, тиша, свіже повітря, прогулянки пішки та на велосипеді. Але головне – універсальність готелю: тут чудово почуватимуться і бізнесмен, який приїхав у справах, і велика сім”я; затишок гарантовано й індивідуальному гостю, який приїхав із бажанням усамітнитися.

Для гостей 50 комфортабельних номерів різноманітних категорій – від одномісних стандартів до розкішних двокімнатних люксів, обладнаних усім необхідним для роботи і відпочинку.

Одночасно в готелі може розміститися 105 гостей.

Інфраструктура готелю має:

  • два конференц-зали: “Ніжинський” і “Сіверський”, з можливістю трансформації меблів для організації заходів у різних форматах;
  • лобі-бар – місце для зустрічей, переговорів, відпочинку;
  • ресторан “RiverSide” – локація з панорамними краєвидами на Десну, мультиформатність, авторська кухня, три літні тераси, відкритий басейн (працює в літній період);
  • Lounge-bar HUSH – кальяни та напої, техаський холдем, сигарна кімната;
  • Комфорт-кафе “Пармезан” – сніданки, організації комплексного харчування.

Час виїзду – 12:00, час заїзду – 13:00

Вартість додаткового місця – 200 грн/особу

Розміщення тварин у номерах готелю допускається (за умови, що вага тварини – до 10 кг)

Вартість сніданку – 210 грн

Соціальні мережі: