Душа будь-якого свята це, звичайно, музика. Вона дозволяє переживати самі різні емоції. Радість, щастя, хвилювання і зворушливість, ось що дійсно робить ваше свято особливим.

Саме тому я обожнюю музику. Все своє життя я присвятила її вивченню і вельми успішно. Я співачка і композитор, лауреат Державної премії за свої твори. З 2005 по 2013 рік працювала в Москві (оркестр, кавер-колективи, музичний театр). З 2013 року повернулася до Києву, де продовжила свій творчий шлях.

Виступаю з власною програмою, де виконую популярні світові хіти, джаз, пісні з мюзиклів і кіно. Також роблю кавери рок-хітів в сучасній обробці. Виступаю сольно, в дуеті з піаністкою, в тріо (вокал, фортепіано, акордеон). Також, я встигла випустити два альбоми ( “І ти летиш …”, “Човен”).

Я дуже люблю свою роботу. Мені подобається приносити людям щастя, створювати особливу атмосферу і просто радувати гостей. У моєму репертуарі ви знайдете багато чудових композицій, як, наприклад, пісні С.Діон, Адель, Б. Стрейзанд. Однак я з радістю виконаю ваші улюблені або пам”ятні пісні. Телефонуйте або пишіть прямо зараз.

Социальные сети:

  • www.facebook.com/nastreas
  • www.facebook.com/anastasiamakarovamusic