Жива музика від ZinchenkoEvent

Гості, хоч раз почувши виконання дуету Андрія Зінченка й Вікторії Галецької, вже не забудуть його. Обоє – професіонали своєї справи, доповнюють і розкривають таланти один одного. Андрій – ді-джей і вокаліст, фіналіст ‘Караоке на майдані’. Працює понад 10 років, постійно стежить за новими тенденціями, його номери завжди в тренді. Крім хітів російської та української естради, співає англійською та італійською. Публіка його просто обожнює за тонкий гумор, оригінальність і шарм.

Вікторія – професійна вокалістка, виконує пісні англійською, французькою, китайською мовами. І, звичайно ж, прекрасно співає українською та російською. Вона працює і як ведуча, організатор свят будь-якого масштабу.

Вікторія та Андрій роблять свої cover version пісень, що завжди приймають ‘на ура’. Жива музика від ZinchenkoEvent – це завжди свіжо, красиво й ексклюзивно. Кожен сценарій – від ідеї до виконання – розробляють індивідуально. І – приємний бонус: послуга ‘Виїзне караоке’. У повній новій караоке-базі знайдуться композиції на будь-який, найвимогливіший смак.