www.facebook.com/yana. pasechnik.3

Моє основне завдання як візажиста і майстра із зачісок – створювати унікальні та неповторні образи, розкриваючи і підкреслюючи жіночу красу за допомогою зачіски й макіяжу. Виконую всі види макіяжу, враховуючи побажання дівчини, яка звернулася до мене. Я роблю свою роботу з урахуванням всіх вимог до макіяжу, а також враховую модні тенденції сезону.

У макіяжі, одним з головних елементів виділяю брови. Як би красиво у дівчини не були нафарбовані очі або губи, та якщо ‘немає брів’, вважаю весь мейк втрачений (адже брови – це наше обрамлення особи, це характер кожної дівчини і її індивідуальність). Дуже люблю створювати beauty і креативні роботи, так можна побачити людину ще з одного боку, відкрити її ‘потаємні дверцята бажань’. Бо часом, кожна дівчина хоче побачити себе в новому образі! Так само, у мене величезна любов до зачісок (створення об’ємних зачісок і заплітання волосся – одне з улюблених). Я завжди за: Новий погляд. Новий образ. Перевтілення.

З 2011 року є візажистом-консультантом, бренд менеджером дк ‘BREMANI’ компанії Nature’s Sunshine Products Inc. Працювала на проектах ‘Страсті за ревізором’, ‘Половинки’, ‘Суперінтуїція’ на Новому каналі, на зйомках для LookBook, журналу ANTVAN, дизайнерських показах …. Співпрацюю з фотографами, стилістами, моделями.

З 2015 р викладач візажу в MAKE-UP ARTIST ACADEMY, викладаю свій авторський курс по зачісках та укладок.