Ліліана Бенкер – ‘Ведуча’ не тільки в роботі, але і лідер ‘по життю’!

Запрацювала визнання 15 річним стажем роботи в якості Ведучої, координатором проектів, сценаристом, піаністкою, композитором і навіть вокалісткою у весільній і не тільки індустрії.

Я виросла в родині артистів, музикантів і педагогів. Це дозволило використати у своїй роботі: симбіоз різних творчих талантів, чуття до психології мислення людей, методику організації та ведення проектів, особливий стиль подачі сценарного матеріалу.

Я ведуча в другому поколінні. З 20 років, на старті власної кар’єри, мій сімейний досвід дозволив мені зробити крок далі, ніж будь-кому, і досягти більше в свої роки не тільки в Україні, а й за її межами.

З 2006 року здобуваю безцінний досвід ведення бізнесу з Європою, розуміння культурних цінностей, і особливостей менталітету іноземних громадян.

Величезний успіх ведучою на весіллях, практичний досвід спілкування, співпраці і життя закордоном дозволило мені не тільки вийти на сцени Швейцарії, Німеччини, Греції, працювати для клієнтів громадян: Франції, Італії, Бельгії. Але і створити Асоціацію Весільних послуг для інтернаціональних пар, які бажають організувати весілля в Європі, на Україні, і для наших ‘вітчизняних’ Молодят, які планують відсвяткувати весілля за межами своєї країни.

До ваших послуг інтернаціональна Ведуча-Конферансье, церемонімейстер, піаністка, вокалістка – Ліліана Бенкер!

У вартість включено повний спектр консалтингу за подією, особистий райдер – мікрофон, весільні атрибути, і індивідуальна розробка сценарію заходу. А також за бажанням клієнта додатковий пакет послуг повного або регіонального координатора події.

Спеціальний підхід до формування ціни при замовленні додаткових послуг:

  • церемоніймейстер весільної церемонії одруження (vimeo.com/148195350);
  • піаністка (репертуар джаз, класика, поп) (vimeo.com/lilianabenker);
  • піаністка – вокалістка (cover song) (soundcloud.com/liliana-benker);