Ведучі ZinchenkoEvent: кожне свято неповторне

Вікторія Галецька – професійна ведуча, організатор і координатор свят. Одним словом – фахівець-універсал, яка поєднує досвід чудової організації весіль, вечірок, урочистостей різного рівня й масштабу. Приємний бонус для замовників – Вікторія ще й церемоніймейстер, і вокалістка. Вона працювала в джазовому ресторані в Китаї, тому незвичайні композиції китайською у її виконанні незмінно захоплюють.

Вокал Вікторії – приємний бонус і сюрприз для всіх учасників свята. В її репертуарі багато пісень англійською (джаз, хіти 80х-90х, поп-рок, сучасна популярна музика). У її виконанні звучать пісні української та російської естради, а також романтичні французькі хіти. Вікторія проводить свята сама, а ще працює в творчому дуеті з ведучим і ді-джеєм Андрієм Зінченко.

ZinchenkoEvent – це завжди нові тенденції, поєднання яскравого гумору і розкутості. Це сучасний формат і будь-яка вікова категорія. Кредо Вікторії та Андрія – розкрити творчий потенціал будь-якого гостя. Вікторія обожнює працювати з тематичними весіллями, вечірками. А щоб урочистості вдалися до найдрібніших деталей, ідею продумують і втілюють разом з командою декораторів, флористів, піротехніків, вузьких фахівців. Невичерпна фантазія Вікторії будь-яке свято робить неповторним.