Українськ​ий​ ювелірн​ий​ ​бренд DIAMOND of LOVE, представляє вишукані колекції весільних прикрас і аксесуарів, розкішні вечірні сети і різноколірні повсякденні аксесуари, великі білі і кольорові діаманти, ексклюзивні обручки і унікальні, зроблені на замовлення ювелірні прикраси будь-якої міри складності.

Кожен виріб – бездоганне втілення оригінальної ідеї художника в дорогоцінному металі і висококласних коштовних каменях, з продуманими до дрібниць деталями. Оскільки візитна картка бренду – обручки, компанія не перестає експериментувати з дизайном і презентує кожен сезон нові оригінальні моделі. Власне виробництво, використання сучасних технологій, копітка робота професійної команди дизайнерів і ювелірів, дозволяє домагатися високих результатів в створенні справжніх шедеврів і втіленні ювелірних фантазій клієнтів. DIAMOND of LOVE – це ювелірні шедеври, в яких кожен може знайти відображення власної історії кохання і втілення мрії. За бажання, кожна пара може взяти безпосередню участь в розробці власного дизайну для свого замовлення.

Підбір металу і поєднання його різних кольорів, дорогоцінних вставок, ювелірної емалі і індивідуального гравіювання подарує ні з чим не порівнянне задоволення со-творчества.

Кожен виріб компанії відповідає найвищим європейським стандартам і проходить декілька стадій контролю якості, а його достовірність підтверджує фірмове гравіювання бренду DL.