‘ЛЮБО – ДОРОГО’ ПРОВІДНА ВЕСІЛЬНА АГЕНЦІЯ В УКРАЇНІ

‘Весілля – це не просто подія, це шлях. Це настільки сильні емоції, що після весілля ти стаєш іншою людиною.’

Як створити красиве, хвилююче, стильне весілля? Як бути впевненою, що твоє весілля буде саме таким? Як відійти від кліше і затертих традицій? Як знайти людину, яка зрозуміє твої ідеї, відповість на питання і привнесе ту саму родзинку, смак, стиль?

Лілія Аніщенко

Лілія Аніщенко – творець і керівник весільного агентства ‘Любо-Дорого’. Режисер за освітою і організатор за покликанням.

‘8 років тому, відкриваючи’ Любо-Дорого’, ми ставили перед собою дуже сміливі завдання. Створити команду, яка зможе організовувати європейські весілля в Україні, що не поступатимуться за рівнем організації закордонним. Об’єднати кращі світові ідеї і підходи до організації з прекрасними, унікальними тонкощами української культури. Зробити організацію весілля мистецтвом, застосовуючи інструменти з інших жанрів: кінематографії, сучасного дизайну, музики. Сьогодні я щаслива, що ми дійсно виконали задумане і не зупиняємося на досягнутому’.

Як створюються стильні весілля

Відео про організацію весіль від Любо-Дорого

Весілля від ‘Любо-Дорого’ починається з першої зустрічі із молодятами. Саме ця зустріч багато в чому визначає, яким буде усе весілля. Знайомство проходить в спокійній і комфортній обстановці затишного офісу в центрі столиці. Ідея, стиль і концепція весілля будуються на основі історії пари, характерів, захоплень, способу життя.

Наступний етап – один з найбільш важливих і цікавих, хоча ви не побачите його у відео весільного бекстейджа. Команда ‘Любо-Дорого’ створює ідею і сценарій весілля. Це може зайняти десятки годин, кілька кілограм кави і солодощів. Оригінальному авторському сценарію, який вийде в підсумку, не вистачає тільки бездоганної реалізації. З цього моменту починається сама бурхлива діяльність команди.

Підготовка йде повним ходом: підбирається локація для весільного банкету, кухня, місце проведення виїзної церемонії і церемоніймейстер, створюється сценарій і музичний супровід церемонії. Розробляється сценарій для аперитиву. Це час збору гостей, коли проходять цікаві інтерактивні шоу, гостей розважають ілюзіоністи та інші артисти. Вже починають роботу кращі фотографи і відеографи, які створюють історію підготовки до твого весілля. Дизайнери ‘Любо-Дорого’, перші, хто робить це в Україні, створюють тривимірні ескізи оформлення зали, а флористи і декоратори створюють унікальні композиції, промальовуючи кожну квітку, щоб отримати ідеальне оформлення місця проведення весільного банкету і церемонії. Над весільним тортом працюють кондитери світового рівня. До слова, один з кондитерів – голова престижного кондитерського конкурсу ‘Золотий Бокюз’ у Франції.

Відгук Євгенія і Богдани про організацію весілля від ‘Любо-Дорого’

Як підготуватися до весілля

Планувати весілля, уявляти його в деталях – приємно і дуже корисно. Під час цих приємних роздумів, у тебе може з’явитися багато важливих питань: якою може бути весільна зачіска і макіяж, що актуально в оформленні, як вибрати ведучого або фотографа. У відеоблозі для молодят від ‘Любо-Дорого’, ти знайдеш відповіді на ці питання і отримаєш багато цікавих ідей. Нижче, на цій сторінці, ми розмістили кілька цікавих випусків, а ще більше, тебе чекає на youtube-каналі ‘Любо-Дорого’.

Як отримати ще більше інформації

‘Записуйся на безкоштовну консультацію, де ти зможеш задати будь-які питання про весілля, особисто мені, Лілії Аніщенко. Ми з нетерпінням чекаємо на тебе в нашому затишному офісі. Весілля – це таїнство і кілька важливих секретів. Секретів, якими я готова поділитися з тобою!’

Контакти: +380 (96) 450-49-29 Київ, вул. Тарасівська, 19-б info@lyubo-dorogo.com.ua

Лілія Аніщенко і команда 'Любо-Дорого'

Лілія Аніщенко і команда ‘Любо-Дорого’