Якщо у вашій родині планується свято і ви шукаєте підходящий бенкетний зал, тоді ресторан ‘Щастя’ це саме те, що вам потрібно! У нас є 4 бенкетних зали місткістю від 10 до 60 осіб, студія тортів і кендібар на замовлення.

Ви можете провести захід в затишному колі (до 12 персон) в нашому VIP-залі. Для невеликого свята в колі сім’ї та друзів, у нас є бенкетний зал ‘Вітальня’ (до 25 персон.) А відзначити весілля, корпоратив або будь-яке інше свято Ви зможете в залах ‘Бенкетний’ або ‘Прованс’ місткістю до 60 осіб. Важливі, пам’ятні дати завжди повинні приносити яскраві емоції і щасливі спогади. А щастя – це наш профіль;

Для проведення свят в ресторані є спеціальне бенкетне і фуршетне меню. А також студія авторських тортів, яка прикрасить Ваше свято кондитерським шедевром, зробленим за Вашими ескізами або вибраним з нашого портфоліо. Ми пропонуємо Вам ще одну дуже модну тенденцію для Вашого свята – створення Кенді-бару. Кенді-бар – це дуже красива і дуже смачна зона частувань для Ваших гостей. Зазвичай Кенді-бари створюються під стиль і кольорову базу свята. Кондитерська під вивіскою ‘Щастя’ підготує для Вас пропозицію, яке стане родзинкою Вашого свята.

Телеграм-канал: t.me/RestoranSchastie

Instagram: www.instagram.com/restoran_schastie/

Facebook: www.facebook.com/SchastieRestaurant/