Cinema-cafe ‘Ассоль’ має честь запропонувати Вам взаємовигідне партнерство у проведенні ВЕСІЛЬНОЇ УРОЧИСТОСТІ

Cinema-café ‘Ассоль’ – ресторан, розташований в селищі Затока на березі Чорного моря, ідеальне місце для того, щоб безумовні плюси заміського відпочинку збільшилася на плюси розкішного міського ресторану і дали гарний результат.

Ви вирветесь за межі міста, щоб атмосфері весільної казки нічого не заважало. Чарівна дзвінка тиша за вікнами – це теж частина Вашої святкової задумки. У центрі уваги – наш банкетний зал з прекрасним люксовим інтер’єром, де комфортно розмістяться до 70-ти гостей. Кожному з них буде чудово видно імпровізована сцена – ключовий момент Вашої весільної події.

Але звісно головний акцент весільної програми – це банкетний стіл. Репутація ресторану зобов’язує нас тримати рівень банкетного меню на зоряній висоті: ми готуємо для Вас традиційні європейські та вітчизняні салати в незвичайному авторському виконанні, ми запікаємо барана або свинячий окіст, ми готуємо танучі на язиці десерти і готуємо миттєво підвищуючи настрій коктейлі.

У нашому ресторані також є зал для відпочинку нареченої, кальянна кімната, балкон і тераса, де можна просто відволіктися на годинку від нескінченно смачного банкету. До послуг гостей аудіо та відео обладнання, окремий зал для параду гостей і фуршету, готельні номери для молодят і їх гостей.

До речі, якщо Ви ще не придумали, що буде відбуватися на Вашому весіллі, ми допоможемо Вам ідеями та організацією. Від Вас потрібно лише святковий настрій!

По всім питанням, які Вас цікавлять можна проконсультувати по телефону ресторану у наших адміністраторів.