Фотографія – це не просто кольорова картинка, це момент, який майстер зобов”язаний зловити і закарбувати. Саме так я ставлюся до своєї професії.

Коли я знімаю весілля, день народження чи будь-яке інше свято, то намагаюся передати емоції винуватців свята їх гостей та події. Тому що святкувань у житті людини достатньо, а от спогади з часом тьмяніють і навіть зникають. Дуже важливо зробити такий знімок, який зможе оживити той день і змусити вас пережити його знову. Щоб подивившись на фотографію ви сказали: “О, це тоді, коли коханий вперше побачив мене у сукні”, або “Це перше день народження Софійки”. Усе те, що є для вас таким особистим, те, що ви хочете зберегти лише для себе, я зможу зобразити на знімках. Це ваша історія, яка складається з маленьких подій та фотографій, які згодом заповнюють сімейний альбом.

Якщо для вас знімок, так само важливий як і для мене, і якщо ви хочете отримати щирі фотографії, які залишаться з вами на довгі роки, тоді я саме ваш фотограф. Творімо разом вашу історію!