Ми, команда піротехнічної компанії ‘ПИРО-СИНТЕЗ’, дбаємо про те, щоб ваше весілля мало найсоковитіші фарби, щоб найяскравіші емоції переповнювали вас і ваших близьких, а фотографії десятиліттями нагадували про найважливішій події в житті вашої родини!

Весільна церемонія, перший танець, розрізання торта і фінал весілля – кульмінаційні моменти вашого весілля. Як зробити їх ще урочистіше і емоційніше, щоб перехопило дух і емоції зашкалили? Наша відповідь – додати феєрверки і спецефекти!

Доріжка з іскристих фонтанів і хмари пурхаючих сердечок на весільній церемонії, потоки іскор водоспадів і дим під час першого танцю, імпульсивні іскристі спалахи в момент розрізання весільного торта і піромузичний феєрверк під вашу улюблену композицію в фіналі весілля. Що б ви не вибрали, ми гарантуємо, ваше весілля залишиться в ваших серцях і ефектних фото на довгі роки!

Ось уже понад 10 років наша команда професійно оформлює найважливіші моменти весілля фейєрверками та спецефектами. Ми знаємо, що ви хочете бачити відповідальність, своєчасність, бездоганну якість виконання робіт, чесність і порядність, й ми гарантуємо відповідність всім цим якостям, з нами легко і приємно працювати.

Телефонуйте, разом ми створимо унікальний образ вашого весілля, врахуємо особливості свята і всі ваші побажання!