Перше, що я роблю при підготовці до весілля – намагаюся зрозуміти і почути, чого хоче САМЕ ЦЯ ПАРА. Я ведуча, яка не тільки може багато і красиво говорити. Я вмію слухати і чути саме Вас. І що найдивніше: мені вдається зрозуміти і побачити, чого хоче майбутня сім’я, навіть коли самі молодята ще не уявляють, як все буде відбуватися.
Моє головне правило – УНІКАЛЬНІСТЬ. Часто парам здається, що їх історія звичайна, тому що вона не така, як в кіно. Але це не так. Ваша історія – унікальна. І ваше весілля теж буде неповторним! На моїх весіллях люди по-справжньому відпочивають. А як інакше.

Багато весіль я провела для професіоналів весільного ринку: організаторів, флористів, музикантів, фотографів і навіть моїх колег-ведучих. Мене радять друзям і часто запрошують туди, де гості багато бачили і все одно хотіли б приємно здивуватися.

Крім класичного формату, пропоную оригінальний і стильний вигляд весілля “без ведучого”, на якому подію веде діджей. Такий варіант весілля характерний для Європи і США, де відсутнє поняття тамади або ведучого. Я адаптувала цей формат для України.

Вмію тримати увагу і завести велику, галасливу компанію і знайти делікатний підхід до камерного торжества.

Проведу для вас весілля на трьох мовах: українською, російською та англійською. Іноді буває так, що доводилося вести на всіх трьох мовах одночасно.

Завжди пишу і затверджую з Вами сценарій весілля і, в той же час, легко імпровізую.

Завжди знаходжу, що сказати і вмію вчасно замовкнути.

Бонусом пропоную: проведення церемонії, вокальну програму, шоу-номери, індивідуальні активності і цікаві знахідки, придумані САМЕ ДЛЯ ВАС. Проконсультую по підрядникам, пораджу (якщо потрібно) хороших профі.

Багато років я не тільки веду весілля та інші події, а й працюю на радіо, тв, знімаюся в кіно і граю в театрі. Всі ці знання і навички дозволяють дивитися на весілля широко і свіжо,постійно пропонувати моїм молодятам щось нове.

На Вашому ВЕСІЛЛІ ви не зможете вгадати з погодою, але її можу провести я – Юлія ГАВРІLOVA, ведуча Сонячного настрою;)

Соціальні мережі:

  • www.facebook.com/GavrilovaShow/
  • www.instagram.com/jgpresenter/