Обожнюєте креативний підхід та влучний гумор? Бажаєте, щоб саме Ваше свято було неповторним та запам’яталося на все життя?Якщо Ви не маєте бажання читати все, що написано нижче, тоді просто перегляньте наступні відео:
Проморолик: http://www.youtube.com/watch?v=PslugwbcspU
Демовідео: http://www.youtube.com/watch?v=NzYUbtr-k5c
Ну що, з’явилося бажання читати далі? Професійний ведучий із багатим досвідом роботи перетворить будь-яке свято на незабутню подію, насичену цікавими сюрпризами, креативними ідеями, влучними жартами та тільки позитивними емоціями. Індивідуальний підхід до кожного клієнта, відповідальне виконання своєї роботи, можливість написання індивідуального сценарію на Ваш смак, робота із власним звуковим і мультимедійним обладнанням, молодість та ентузіазм і це все у поєднанні із помірними та гнучкими цінами.
З радістю проведу для вас:
  • весілля;
  • день народження, ювілей;
  • корпоративну вечірку;
  • випускний бал;
  • новорічний корпоратив, бал-маскарад;
  • презентацію, відкриття магазину, промоакцію тощо.
І все це ТІЛЬКИ за індивідуальним сценарієм!
КОРОТКО ПРО СЕБЕ:
Працював на корпоративних вечірках для таких компаній: SoftServe, ТОВ ‘Фокстрот’, IDEA BANK, Global Logic, Remit, Gerbor, кондитерська фабрика ‘Ярич’, ТОВ ‘Інститут проектування ‘Комфортбуд’, база відпочинку ‘Царинка’, агенція іноземних мов ‘РУНА’, Cімейний розважальний центр ‘Веселий вулик’, торговий-центр ‘Скриня’, глянцевий журнал RIA-Львів та багато інших. Більше року працював ведучим шоу-програм у ресторані-пивоварні ‘Старгород’ .Співпрацював із такими артистами як Руслана, гурт ‘Тік’, Пікардійська терція, Еріка, Матіас, балет ‘Життя’, Ліля Ваврин, Андріана, Група ‘Вушка’, Людмила Ясінська, гурт ‘Glamour’, Андрій Заліско, Олеся Киричук, Олександр Божик, балет ‘Сіріус та інші.
Учасник 2х сезонів телепередачі ‘Розсміши коміка’ на телеканалі Інтер(відео нижче). Протягом 9 років граю в КВН. Автор, актор та конферансьє в команді КВН ‘Єталон’ м.Львів.
Закінчив школу Телеведучих та тележурналістів від продюсерського центру Show Max в місті Київ.