В наш час, у шаленому темпі життя і постійній метушні, ми повинні знаходити час і для себе, для відпочинку з родиною, зустрічей з друзями й просто можливості зловити мить спокою й усамітнення.

Заміський ресторан “Tinatin” – це саме те місце.

Отже, концепція ресторану продумана до дрібниць, і кожна зі структури закладу зможе задовольнити навіть самі непередбачені запити.

Розкішний зал, який захоплює своєю красою стане чудовим місцем для проведення весілля, ювілеїв, корпоративів та інших, не менш важливих подій. Його легкість й блиск подарують Вам відчуття казки, а інтер”єр здивує багатством і самодостатністю.

В основній будівлі також є чотири окремі кімнати. Кожна виконана в своєму стилі, в кожної своя “душа” і призначення. Тут Ви зможете провести ділові переговори, усамітнитися з невеликою компанією або просто провести вечір “тільки для себе”. Безсумнівно гордістю цього простору є “Грузинська кімната” – повністю з білого дуба, наповнена колоритом Грузії, духом гірського народу, а також з картиною ручної роботи, виконаної на замовлення.

Біля ресторану знаходиться простора, відокремлена Зимова тераса. Потрапивши всередину, ви забуваєте, що знаходитеся в ресторані, адже тут пахне лісом, ялиною і натуральним деревом. Тут Ви зможете насолодитися заходом сонця, попиваючи вино і видихаючи п”янкий дим кальянів, вибір тютюну тут великий, а досвідчені кальянщики кращим чином підберуть смак згідно з Вашим запиту.

Персонал ресторану “Tinatin”- це професіонали своєї справи. Вони завжди врахують Ваші побажання, обговорять з Вами останню прем’єру фільму-якщо Вам це потрібно, або будуть зовсім непомітні в своїй роботі-якщо цього вимагає захід.

Органічно підібрані деталі, професійний підхід, зручна інфраструктура – це ті важливі фактори, які змусять Вас зупинити свій вибір на цьому ресторані.

Безсумнівно, головне в ресторані “Tinatin” – це вишукане поєднання грузинської та європейської кухні.

Тут Ви зможете скуштувати справжні соковиті Хінкалі, ситні Хачапурі, Вас здивують ніжним Гебджалія і пряним Харчо. Класичні європейські страви, виконані за традиційними рецептами, але з любов”ю шеф кухаря і нотами колориту ресторану. А Мангал- меню – це один з “козирів” закладу. Де Ви ще зможете скуштувати таку пряну баранину, ніжну телятину і соковиту свинину, а домашня куряча грудка порадує навіть самих маленьких гостей.

Багаті барна й винна карти здивують гурманів вибором і різноманітністю. Також ви зможете скуштувати грузинські чаї та насолодитися “старим, добрим американо”.

Ми наполегливо рекомендуємо Вам відвідати цей ресторан і переконатися самим, що все ще набагато “смачніше”. Адже двері “Tinatin” завжди відкриті, а Вам завжди раді!

Социальные сети:

  • www.youtube.com/channel/UCJ2lzKAmnuYnfY4BvHIPx_Q/videos
  • www.facebook.com/tinatinrestaurant
  • www.instagram.com/tinatin_restaurant
  • t.me/tinatin_restaurant
  • www.pinterest.com/tinatin_restaurant
  • plus.google.com/u/0/105730601199050430099
  • tinatin.business.site/