Вітаю! Мене звуть Бурховецький Денис, і я знаю, як створити незабутню весільну урочистість для вас.

Сьогодні я професійний ведучий і за плечима у мене більше 200 заходів різної тематики. 100 з них – весілля. Мій шлях до цієї цифри лежить через яскраву сцену і гру в збірних команд КВН, через роботу довгий час сценаристом в проектах ‘Даєш молодь’ і ‘6 кадрів’, через посаду редактора Ліги КВН, через роботу з молоддю і не тільки. Мені щиро подобається проводити свята і бачити посмішки людей, дарувати їм радість і привносити в їхнє життя ті емоції, які, на жаль, так рідко виникають без правильно підготовленого сценарію та вмілої його реалізації.

Весілля – це завжди величезна відповідальність і купа організаційних клопотів. Для самого свята потрібно, як мінімум, передбачити виконання кількох найважливіших пунктів.

  • Тема свята і його концепція повинна подобатися вам, і відповідати вашому внутрішньому характеру і вашим вимогам.
  • Розваги (конкурси, жарти, вікторини і т.д.) повинні передбачати участь гостей різних вікових груп і характерів.
  • Потрібно зробити все можливе, щоб гості на підпитку не впали в нудьгу, смуток і не почали обговорювати політичні питання. Вам же потрібні веселощі, а не народне віче.
  • Дуже важливо, щоб в святі брали участь всі гості, щоб б хтось не відчув себе забутим і покинутим.

І хто ж буде займатися всіма цими клопотами? Молодята, їхні батьки, їхні близькі друзі?

Ні! Всім цим буду займатися я.

– Веселощі – коктейль, який потрібно вміло готувати. Повірте мені і моїм клієнтам, я в цьому розбираюсь.– Весілля – важлива подія, і мені дуже подобається працювати саме над такими завданнями. Ведучий, якому подобається той захід, який він веде завжди кращий варіант. Я – ваш вигідний варіант.

– Рівень моєї підготовки досить високий, щоб попередити неприємності, уникнути сварки і конфліктів на святі, зробити все можливе, щоб ваш свято пройшло без проблем.

– Досвід – я провів близько 100 весіль – і всі мої клієнти щасливо живуть і з посмішками зустрічають мене на вулиці. Я радий, що у моїх підопічних все добре і вони щасливі. Бути провідником радості і щастя, це моє улюблене завдання.

– З моєю допомогою ваше весілля буде незабутнім. Вже будьте впевнені, такого весілля не буде ні в кого. Я намагаюся не повторювати свої прийоми і створювати нові рішення для кожної пари.

З моєю допомогою ви отримаєте великі переваги і позбудетеся непотрібних клопотів. Просто насолоджуйтесь своїм святом.

  • Концепцію весільного свята, розроблену індивідуально під вас ми створимо разом. Ми зустрінемося, познайомимось, ви розповісте, про що мрієте і чого хочете, і я створю для вас сценарій ідеального весілля.
  • Я спеціалізуюся на класичних і тематичних весіллях. Ви можете розраховувати на втілення будь-якої задумки, будь-якої теми, яка коли-небудь була вам цікава.
  • Залежно від вашого списку гостей, їх вікових груп і рівня сором’язливості (компанії на весіллях бувають різні, мені важливо знати, хто збереться у вас – гуляки чи люди статечні і важливі) я підберу ті ігри, конкурси та вікторини, які розворушать ваше весілля. Правильні розваги змусять свято кружляти, сміятися і кожним тостом бажати вашої майбутньої сім’ї удачі – адже це ж весілля!
  • На вашому весіллі я створю ту атмосферу, яка була передбачена нашою концепцією. Ваші гості відразу зрозуміють, що вони потрапили на незвичайне весілля, і з задоволенням зануряться в нову для них атмосферу.
  • Всі турботи по проведенню весілля, згладжування можливих гострих кутів, розваги навіть самих сором’язливих та і спокійних гостей, я беру на себе. Незабутні враження, гарантую всім.

Проводити весільні урочистості весело. Проводити нестандартні весільні урочистості – ще веселіше. Для всіх, хто звернеться до мене до кінця липня, я зроблю слайд-шоу з дитячих фото в подарунок, яке я смішно прокоментую.

Зателефонуйте мені, напишіть мені, надішліть поштового голуба сьогодні, і вже завтра ми почнемо з вами творити ваше не на що не схоже дивовижне весілля!