Ресторан DOM №10 — локація для елегантного весілля у європейському стилі. Він знаходиться у мальовничій історичній частині Подолу – на вулиці Спаській. Ресторан розташувався в будівлі XIX століття – унікальному архітектурному пам’ятнику Києва. 200 років тому у ньому жила інтелігентна сім’я скульптора і художниці. Ресторан присвячений історії будинку та його мешканців.

Будівникам DOM №10 вдалося відновити будівлю і зберегти її історичні деталі. У вишуканому сучасному інтер’єрі гармонійно поєдналися оригінальні дерев’яні балки, вінтажні меблі та декор ручної роботи від українських майстрів.

Кожен зал ресторану названо на честь кімнати, яка розташовувалась у будинку за життя скульптора.

У просторій світлій вітальні з класичним скульптурами й антикварним декором ви зможете провести весільний бенкет на 35 осіб або фуршет на 50 персон.

У затишній оранжереї з живими квітами й старовинним садом, що застиг у розписі на стінах – влаштувати камерне весілля за спільним столом на 16 гостей або фуршет на 25 персон.

Велика майстерня з ескізами скульпторів, елегантною ліпниною та колекцією декору стане зручною локацією для свята на 20 осіб.

Окремо заслуговує на увагу літня тераса ресторану. Саме тут в оточенні пряних трав, живих квітів й елегантних садових скульптур ви зможете зустріти до 20 гостей.

 Соціальні мережі:

  • facebook.com/dom10.restaurant
  • instagram.com/dom10.restaurant/